Układanka HABA 301059 "Dopasowywanka świat zwierząt" to kolorowa, drewniana zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesięcy, spełniająca najwyższe standardy bezpieczeństwa, potwierdzone certyfikatami CE i EN 71. Wykonana z wysokiej jakości drewna bukowego, zapewnia trwałość i bezpieczeństwo podczas codziennej zabawy. Produkt o wymiarach 23 x 23 cm i głębokości 2 cm jest idealny do rozwijania zdolności manualnych, spostrzegawczości oraz rozpoznawania kolorów i kształtów u najmłodszych.
Kolorowa układanka przedstawia świat zwierząt, co czyni ją atrakcyjną dla chłopców i dziewczynek. Dzieci mają za zadanie dopasować drewniane dyski w odpowiednich kolorach do wycięć na planszach, co wspiera naukę rozróżniania barw, ćwiczy precyzję oraz rozwija zdolności poznawcze. Ułożenie wszystkich elementów gwarantuje satysfakcję i uśmiech na twarzy maluchów, a także wprowadza w świat nauki poprzez zabawę.
Układanka jest lekka, waży jedynie 0,25 kg, co ułatwia jej przechowywanie i transport. Zawiera 5 plansz oraz 15 drewnianych dysków, które można wielokrotnie wykorzystywać. Bezpieczne, zaokrąglone elementy i staranne wykonanie gwarantują bezpieczną rozrywkę, a certyfikaty CE i EN 71 potwierdzają zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa. Układanka "Dopasowywanka świat zwierząt" od marki HABA to nie tylko doskonała rozrywka, ale także wsparcie w rozwoju małych rączek, wzmacniając zdolności motoryczne i poznawcze dzieci od 18. miesiąca życia.