Samoprzylepne plastikowe oczka o łącznej liczbie 1400 sztuk stanowią idealne rozwiązanie dla miłośników kreatywnych projektów DIY i tworzenia zabawek. Oczka dostępne w rozmiarach od 4 mm do 12 mm umożliwiają precyzyjne dopasowanie do różnorodnych materiałów, od miękkiego filcu po twardą tekturę. Ich uniwersalność sprawia, że są nieodzownym elementem w rękach zarówno początkujących, jak i zaawansowanych twórców, którzy chcą w prosty sposób dodać charakteru i wyrazistości swoim pracom.
Wykonane z wysokiej jakości plastiku, zapewniają trwałość i estetyczny wygląd na długi czas. Samoprzylepna powierzchnia eliminuje konieczność używania kleju, co znacznie przyspiesza proces tworzenia i zmniejsza ryzyko zabrudzeń. Bezpieczne dla dzieci powyżej 4 roku życia, oczka są idealnym materiałem do tworzenia zabawek, ozdób, kart okolicznościowych czy elementów dekoracyjnych.
Wielka ilość 1400 sztuk pozwala na realizację wielu projektów bez konieczności uzupełniania zapasów, co czyni ten zestaw opłacalnym wyborem zarówno dla domowych artystów, jak i szkół czy pracowni plastycznych. Przyjemność z tworzenia, trwałość i funkcjonalność to główne zalety tego produktu. Oczka samoprzylepne to pewny sposób, by dodać każdemu projektowi wyrazistości i indywidualnego charakteru.