Klej w tubie Astra o pojemności 45 ml to niezawodne rozwiązanie dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie użytkowania, klej posiada gładką, łatwo rozprowadzającą się konsystencję, która pozwala na precyzyjne nanoszenie na papier i cienką tekturę. Dzięki wygodnej tubce, aplikacja jest szybka i czysta, eliminując ryzyko zabrudzeń oraz nadmiernego zużycia produktu.
Produkt marki Astra, znanej z wieloletniej tradycji i wysokiej jakości, idealnie sprawdza się podczas kreatywnych projektów plastycznych, nauki i codziennych zadań szkolnych. Biały klej jest wytrzymały, a jego właściwości sprawiają, że klejone elementy mocno się trzymają, zapewniając trwałość i stabilność wykonanych prac. Pojemność 45 ml gwarantuje długi czas użytkowania, a jego uniwersalność pozwala na zastosowanie zarówno w domu, jak i w szkole.
Klej Astra w tubie to produkt, który spełnia oczekiwania zarówno dzieci, jak i rodziców i nauczycieli, łącząc funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. Waga produktu z opakowaniem wynosi 150 g, co czyni go łatwym do przechowywania i przenoszenia. Wybierz sprawdzony klej Astra i ciesz się solidnością każdego projektu artystycznego i szkolnego.