Lekka i bezpieczna rakietka piankowa z piłką Panda marki Adar to idealny wybór dla dzieci powyżej 3 lat, które chcą rozwijać swoją zręczność i cieszyć się aktywną zabawą na świeżym powietrzu. Wysokość 46,8 cm i szerokość 21,1 cm sprawiają, że rakietki są wygodne do trzymania, a jednocześnie na tyle duże, by zapewnić stabilność podczas gry. Wykonane z wysokiej jakości pianki, gwarantują bezpieczeństwo i trwałość, co jest kluczowe podczas intensywnych zabaw dzieci w wieku 6 lat i starszych.
Dzięki wielokolorowej kolorystyce, zestaw przyciąga uwagę i zachęca do aktywności. Zestaw zawiera dwie rakietki oraz miękką piłkę, które można bez obaw rzucać, odbijać i łapać bez ryzyka uszkodzenia czy zadrapania. Certyfikat CE i FSC potwierdzają, że produkt spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa i jest przyjazny środowisku. Waga opakowania wynosi 1 kg, co ułatwia transport i przechowywanie zestawu.
Rakietki Panda to nie tylko świetna rozrywka, ale także doskonałe narzędzie do rozwijania koordynacji ruchowej, refleksu i sprawności fizycznej. Idealne do zabaw na podwórku, w ogrodzie czy podczas pikników. Wykorzystanie naturalnych materiałów i staranne wykonanie zapewniają długotrwałe użytkowanie. Z tym zestawem dzieci mogą cieszyć się aktywną zabawą przez wiele godzin, jednocześnie ćwicząc ciało i umysł w radosnej atmosferze.