Canpol babies
· EAN: 5901691828582
Gryzak wodny, z grzechotką Canpol babies plastik różowy
10,00 zł
Najważniejsze
- Kolor
- różowy
- Marka
- Canpol babies
- Efekty
- brak
- Rodzaj
- wodny, z grzechotką
- Materiał
- plastik
- Wiek dziecka
- 3 m +
Gryzak wodny z grzechotką Canpol babies w kolorze różowym to idealne rozwiązanie dla maluchów od 3 miesiąca życia, które zmagają się z pierwszymi objawami ząbkowania. Wykonany z wysokiej jakości plastiku bez BPA, zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas użytkowania. Jego lekka konstrukcja o wadze 150 g pozwala maluchom łatwo chwycić i utrzymać gryzak w małych rączkach, wspierając rozwój motoryki i koordynacji wzrokowo-ruchowej.
Dzięki wodnej formule, gryzak można schłodzić w lodówce, co przynosi ulgę swędzącym dziąsłom, redukując dyskomfort i pomagając w naturalnym procesie ząbkowania. Brak efektów wizualnych i prostota w designie sprawiają, że jest to funkcjonalny produkt, który spełni oczekiwania rodziców dbających o bezpieczeństwo i komfort swoich dzieci.
Dodatkowo, obecność wbudowanej grzechotki przyciąga uwagę malucha, zachęcając do gryzienia i zabawy. Certyfikat CE potwierdza zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa, co czyni ten gryzak niezastąpionym elementem wyposażenia każdego małego odkrywcy. Wytrzymały, higieniczny i łatwy do utrzymania w czystości, stanowi niezawodne wsparcie w trudnym okresie ząbkowania, zapewniając dziecku ulgę i radość podczas pierwszych etapów rozwoju.
Specyfikacja techniczna
| Kolor | różowy |
| Marka | Canpol babies |
| Efekty | brak |
| Rodzaj | wodny, z grzechotką |
| Materiał | plastik |
| Wiek dziecka | 3 m + |
| Informacje dodatkowe | można przechowywać w lodówce, nie zawiera BPA |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,150 kg |
Nowości
Najnowsze produkty.
Najpopularniejsze
Bestsellery kategorii.
BamBam
Sprzedano 148 szt.
BamBam - Grzechotka Gryzak - Wiewiórka
Sprawdź również