Neno Sempre – wielorazowe majtki poporodowe siateczkowe w rozmiarze M, zestaw 2 sztuk. Ten model został zaprojektowany z myślą o kobiecie po porodzie, zapewniając komfort, bezpieczeństwo i higienę w trakcie rekonwalescencji. Wykonane z przewiewnej siateczki, gwarantują optymalną cyrkulację powietrza, co jest kluczowe w okresie gojenia i regeneracji. Biały kolor, klasyczny i dyskretny, sprawia, że bielizna jest praktyczna i łatwa do dopasowania do innych elementów garderoby.
Majtki Neno Sempre charakteryzują się wysokim stanem, który delikatnie wspiera okolice brzucha i bliznę po cesarskim cięciu, nie uciskając ani nie podrażniając skóry. Rozciągliwy materiał, składający się w 96% z nylonu i 4% spandexu, idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając wygodę i stabilność przez cały dzień. Dzięki temu kobiety mogą swobodnie poruszać się, nie odczuwając dyskomfortu związanego z uciskiem czy otarciami.
Zestaw zawiera dwie sztuki wielorazowych majtek, które można prać ręcznie i używać wielokrotnie, co czyni je ekonomicznym i ekologicznym wyborem. Ich trwała konstrukcja nie odkształca się po wielu praniach, co gwarantuje niezawodność na każdym etapie połogu. Wymiary 31×12 cm oraz obwód bioder około 90 cm zapewniają idealne dopasowanie do sylwetki, nie ograniczając ruchów i dając poczucie lekkości.
Neno Sempre to nie tylko wygoda, lecz także praktyczność i troska o zdrowie kobiety po porodzie, wspierając proces regeneracji i zapewniając komfort na każdym kroku. To niezastąpiony element wyprawki po porodzie, który łączy funkcjonalność z wysoką jakością wykonania.