Zestaw do makijażu i lakierów do paznokci MULTISTORE HC514437 to wyjątkowy komplet stworzony z myślą o dziewczynkach powyżej 5 lat, które pragną rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię w bezpieczny sposób. Wykonany z trwałego, lekkiego plastiku, o wadze 0,65 kg i wymiarach 20 x 19,5 x 13,5 cm, jest idealny do zabawy w domowe spa, stylizacje i makijaż dla małych miłośniczek piękna. Certyfikaty CE oraz normy EN 71 potwierdzają wysokie standardy bezpieczeństwa, co czyni zestaw odpowiednim dla dzieci od 36. miesiąca życia.
Szczególnie atrakcyjny dla młodych stylistów, zestaw zawiera różowy, estetyczny organizer, w którym wszystkie elementy są starannie poukładane i łatwo dostępne. Komplet obejmuje szeroki wybór akcesoriów do tworzenia własnych stylizacji: lakierów do paznokci, błyszczyków, pomadek oraz akcesoriów do pielęgnacji i stylizacji paznokci. To doskonała okazja, aby mała kreatorka wyrażała siebie i rozwijała zdolności motoryczne, a także uczyła się podstaw higieny i dbania o siebie w zabawny i edukacyjny sposób.
Zestaw sprzedawany jest w praktycznej kosmetyczce, która umożliwia łatwe przenoszenie i przechowywanie. Bezpieczne materiały oraz starannie dobrane komponenty zapewniają długotrwałą i bezpieczną zabawę. Idealny na prezent, który nie tylko bawi, ale i wspiera rozwój wyobraźni, precyzji i zdolności manualnych, zapewniając godziny twórczej rozrywki dla każdej młodej stylistki.