Czerwona zaślepka na śrubę marki AllforBaby A4B to praktyczny i estetyczny element, który zapewnia bezpieczeństwo oraz uporządkowany wygląd placu zabaw. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, gwarantuje długotrwałe użytkowanie na zewnątrz. Produkt jest kompatybilny z większością śrub o średnicy otworu 10 mm, co czyni go uniwersalnym rozwiązaniem dla różnych elementów infrastruktury placu zabaw.
Zaślepka składa się z dwóch części: pierwsza służy do przełożenia przez śrubę, a druga po wkręceniu zakrywa jej głowę, zapewniając estetyczny i bezpieczny wygląd. Wymiary to otwór 10 mm, średnica wewnętrzna 25 mm oraz średnica zewnętrzna 35 mm, co pozwala na łatwy montaż i skuteczne zakrycie elementów mocujących. W zestawie znajduje się 10 sztuk, co wystarcza do zabezpieczenia dużej powierzchni placu zabaw.
Dzięki zastosowaniu tego produktu, można zapobiec urazom wynikającym z wystających głów śrub, a jednocześnie podkreślić kolorystykę i estetykę urządzeń. Zaślepki są idealne do użytku przydomowego, w przestrzeniach rekreacyjnych oraz na placach zabaw, gdzie bezpieczeństwo i wygląd mają kluczowe znaczenie. Wybierając ten produkt, inwestujesz w trwałość, funkcjonalność i estetykę swojego placu zabaw, zapewniając dzieciom bezpieczne i przyjazne środowisko do zabawy.