Drobiazgarnia Zestaw do makijażu dla dzieci to bezpieczna i kreatywna propozycja dla maluchów powyżej 3 lat. Marka Drobiazgarnia gwarantuje wysoką jakość i solidne wykonanie, które spełni oczekiwania zarówno rodziców, jak i małych miłośniczek zabaw związanych z modą i stylizacją. Komplet został starannie zaprojektowany, aby umożliwić dzieciom samodzielne poznawanie świata makijażu w bezpieczny sposób, bez ryzyka uszkodzenia cennych kosmetyków.
Zestaw składa się z funkcjonalnego kufra wyposażonego w lustro oraz dwie wysuwane szufladki, co ułatwia przechowywanie i organizację akcesoriów. Wśród elementów znajdują się 4 prasowane cienie do powiek, 2 lakiery do paznokci, 2 pomadki, błyszczyk do ust, a także róż do policzków i rozświetlacz, które umożliwiają stworzenie pełnej, kolorowej stylizacji. Dodatkowo, w zestawie znajduje się 5 brokatów do twarzy i ciała, pędzelki, pacynka do cieni oraz akcesoria do stylizacji brwi i rzęs.
Produkt zawiera także elementy do kreatywnej zabawy, takie jak kolorowe koraliki w 6 wzorach, zawieszka, elastyczna gumka do bransoletek i pudełeczko na koraliki, co pozwala na rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych dziecka. Całość prezentuje się atrakcyjnie i stanowi doskonały dodatek do dziecięcego pokoju, zachęcając do twórczej zabawy i samodzielnego eksperymentowania z makijażem.
Wymiary kufra to około 25 cm długości, 18 cm szerokości i 8,5 cm wysokości, co czyni go wygodnym i poręcznym w użytkowaniu. Zestaw od marki Drobiazgarnia to idealny prezent na urodziny, święta lub jako nagroda za dobre zachowanie, zapewniając dzieciom mnóstwo radości i satysfakcji z własnoręcznego tworzenia modowych stylizacji.