Jeździk samochód FIAT 500 dla dzieci od 18 miesiąca życia marki Sun Baby to połączenie bezpieczeństwa, funkcjonalności i stylu, które zachwyci każdego malucha i jego opiekunów. Wykonany z trwałego metalu, waży 9,5 kg, co zapewnia stabilność i solidność przy jednoczesnym zachowaniu lekkiej konstrukcji. Jego różowy kolor sprawia, że jest idealny dla dziewczynek, dodając uroku każdemu wnętrzu dziecięcego pokoju czy zabawki na świeżym powietrzu.
Przeznaczony dla dzieci o wadze do 15 kg, spełnia normy bezpieczeństwa, umożliwiając długotrwałe użytkowanie. Dzięki ergonomicznemu, wygodnemu siedzisku i odpowiednio wyprofilowanym elementom, zapewnia komfort nawet podczas dłuższej jazdy. Funkcja dźwiękowa dodaje atrakcyjności i rozwija ciekawość dziecka, a specjalny prowadnik dla rodzica pozwala na kontrolę kierunku jazdy, ułatwiając naukę samodzielnej zabawy.
Praktyczne rozwiązania, takie jak otwierane drzwi, które ułatwiają wsiadanie i wysiadanie, oraz składany podest, umożliwiają dziecku samodzielne odpychanie się nogami, rozwijając koordynację i motorykę. Regulator długości prowadnika zapewnia wygodę opiekunowi, eliminując konieczność nadmiernego schylania się podczas sterowania. To nie tylko pojazd do zabawy, ale także narzędzie wspierające rozwój ruchowy i samodzielność malucha.
Stylowy design inspirowany legendarną marką FIAT, połączony z wysoką funkcjonalnością i bezpieczeństwem, czyni ten jeździk wyjątkowym wyborem dla każdego rodzica, który pragnie zapewnić swojemu dziecku radosną i bezpieczną zabawę na każdym etapie rozwoju.