Nicol body niemowlęce w rozmiarze 92 to doskonały wybór dla dziewczynek od 2 lat, które cenią komfort i styl. Wykonane w 100% z wysokiej jakości bawełny, zapewniają delikatność i przewiewność, niezbędne dla wrażliwej skóry malucha. Wielokolorowy wzór z kwiatowym motywem dodaje uroku i świeżości każdej stylizacji, podkreślając radosny charakter outfitu. Body wyposażone jest w praktyczne zapięcie na zatrzask, co ułatwia szybkie i wygodne przebieranie, nawet w warunkach domowych czy podczas spacerów. Krótki rękaw sprawia, że ubranie jest idealne na cieplejsze dni, zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza i komfort noszenia przez cały dzień.
Produkt posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100, co świadczy o jego bezpieczeństwie i braku szkodliwych substancji, co jest szczególnie istotne dla zdrowia najmłodszych. Lekka waga z opakowaniem wynosząca jedynie 0,060 kg sprawia, że body jest łatwe do przechowywania i transportu, idealne na wyjazdy i codzienne użytkowanie. Klasyczny, kwiatowy wzór oraz wielokolorowa kolorystyka dodają energii i pozytywnie wpływają na samopoczucie dziecka.
Dzięki starannemu wykonaniu z wysokiej jakości materiałów, body Nicol stanowi nie tylko modny element garderoby, ale także funkcjonalny i bezpieczny wybór dla aktywnej dziewczynki. Idealne do codziennych stylizacji, zarówno na spacer, jak i do przedszkola, gwarantuje komfort i styl na każdym kroku.