SIEDZISKO KÓŁKO DO PŁYWANIA BESTWAY 32298 – Bezpieczeństwo i komfort podczas nauki pływania dla najmłodszych dzieci w wieku od 1 do 2 lat. Wykonane z wysokiej jakości materiału PCW, o wymiarach 79 x 79 cm, zapewnia stabilność i wygodę podczas zabaw w wodzie. Żółty kolor zwiększa widoczność, a certyfikaty CE oraz EN 71 potwierdzają bezpieczeństwo użytkowania. Maksymalne obciążenie wynosi 15 kg, co pozwala na bezpieczne korzystanie przez dzieci do określonego limitu wagowego. Lekka konstrukcja o wadze 0,8 kg umożliwia łatwe przenoszenie i szybkie przygotowanie do użycia, co czyni ją idealnym wyborem na basen, wakacje, czy wypoczynek w ogrodzie.
Podstawowym atutem jest ergonomiczne siedzisko typu „pieluszka”, które stabilizuje pozycję dziecka, zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa podczas nauki pływania. Miękki zagłówek wspiera główkę, zapewniając komfort nawet podczas dłuższych chwil w wodzie. Dzięki intuicyjnemu zaworowi, szybkie pompowanie i opróżnianie produktu odbywa się w kilka minut, a jego składanie jest wyjątkowo proste.
Wykorzystanie certyfikowanych materiałów, takich jak CE i EN 71, gwarantuje, że produkt spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa i jakości. Żółty kolor zwiększa widoczność dziecka na wodzie, co jest kluczowe dla rodziców dbających o bezpieczeństwo swoich pociech. Siedzisko Bestway 32298 to nie tylko narzędzie do nauki pływania, ale także źródło radości i pewności siebie dla maluchów, które stawiają pierwsze kroki w wodzie. To inwestycja w bezpieczną i komfortową wodną przygodę każdego dziecka.