Przytulanka Roya Miękka Szmaciana Lalka z Puszystego Polaru o wysokości 25 cm to idealny towarzysz dla dzieci od 18. miesiąca życia. Wielokolorowa, starannie wykonana z miękkiej tkaniny, zapewnia wyjątkowe doznania dotykowe i komfort podczas zabawy oraz snu. Lalka z serii Haba, o certyfikacie CE, łączy w sobie wysoką jakość i bezpieczeństwo, co czyni ją idealnym wyborem dla rodziców dbających o zdrowie i rozwój malucha.
Dzięki starannie uszytym elementom, takim jak ubranka i buciki, Roya zachęca do nauki chwytania i manipulacji, wspierając rozwój motoryki małej. Szmaciana konstrukcja i lekka waga 100 gramów sprawiają, że lalka jest wygodna do przenoszenia i trzymania przez małe rączki. Jej wysokość 25 cm zapewnia odpowiednią proporcję do małych rączek, a puszysty polar nadaje jej wyjątkowej miękkości, co sprzyja emocjonalnym więziom i tworzeniu bezpiecznego środowiska zabawy.
Roya od Haba to nie tylko zabawka, lecz także czuły przyjaciel, który towarzyszy dzieciom przez długi czas, rozwijając wyobraźnię i ucząc troski. Wielokolorowy design zachęca do kreatywnej zabawy, a brak efektów świetlnych czy dźwiękowych sprawia, że lalka jest uniwersalna i niezawodna. To doskonały wybór dla rodziców poszukujących trwałej, bezpiecznej i przyjemnej w dotyku przytulanki, która stanie się nieodłącznym elementem dziecięcego świata.