Obręcz XXL SKRZYDŁA do baniek mydlanych LEO CREATIVE to wyjątkowa propozycja dla dzieci od 3 lat, które pragną tworzyć spektakularne, kolorowe bańki. Bez marki, ale z wielką pasją do zabawy, ta akcesoria zapewnia niezapomniane chwile w ogrodzie, na placu zabaw czy podczas imprez rodzinnych. Szerokość obręczy wynosi 22 cm, co pozwala na wygodne tworzenie dużych, efektownych baniek, które zachwycą zarówno najmłodszych, jak i dorosłych.
Wyposażona w długi, sztywny uchwyt o długości 18 cm, umożliwia łatwe zanurzenie w płynie do baniek bez konieczności moczenia rąk, co zwiększa komfort użytkowania. Dwa duże oczka, przypominające kształtem skrzydła, pozwalają na szybkie i proste tworzenie setek bańek jednocześnie. Machając obręczą, powstają efektowne, kolorowe bańki, które łączą się ze sobą w magiczny sposób, zapewniając dzieciom mnóstwo radości i kreatywnej zabawy.
Produkt jest wytrzymały, odporny na intensywne użytkowanie, a jego solidna konstrukcja gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Idealny dla aktywnych dzieci, które cenią sobie dynamiczną i angażującą rozrywkę. Obręcz XXL SKRZYDŁA to nie tylko gwarancja niezapomnianych chwil, ale także świetny sposób na rozwijanie wyobraźni i zdolności motorycznych. Kompatybilna z szerokim wyborem płynów do baniek LEO CREATIVE, stanowi niezastąpiony element każdej letniej zabawy na świeżym powietrzu.