Giganty KIJKI PRO o długości 100 cm to idealny akcesorium dla dzieci powyżej 3 lat, które pragną tworzyć olbrzymie bańki mydlane. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają trwałość i bezpieczeństwo podczas zabawy. Dzięki specjalnej konstrukcji i długości 100 cm, umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów, tworząc ogromne, penetrujące przestrzeń bańki, które zachwycają zarówno dzieci, jak i dorosłych. To doskonałe narzędzie dla rodziców, nauczycieli oraz animatorów, którzy chcą wprowadzić do dziecięcej zabawy element magii i radości.
Akcesoria te są przeznaczone dla dzieci od 3 lat i zostały zaprojektowane tak, aby obsługa była prosta i intuicyjna. Bez konieczności używania specjalistycznego płynu, kijki pozwalają na szybkie i efektowne tworzenie baniek, które mogą osiągać rozmiar nawet kilku metrów kwadratowych. Ich solidna konstrukcja gwarantuje długotrwałe użytkowanie, nawet podczas intensywnych zabaw na świeżym powietrzu. Kolorystyka oraz design mogą się różnić, co czyni każdą zabawę jeszcze bardziej ekscytującą.
Zabawki tego typu wspierają rozwój motoryki i kreatywności, a jednocześnie dostarczają nieskończonej ilości radości. Idealne do organizacji imprez plenerowych, festynów, czy zwykłej codziennej zabawy na podwórku. Giganty KIJKI PRO to gwarancja wielogodzinnej zabawy, która zostanie w pamięci każdego dziecka na długo.