Drewniany plac zabaw VidaXL z domkiem, zjeżdżalnią i huśtawkami to wyjątkowa propozycja dla dzieci powyżej 3 lat, zapewniająca godziny aktywnej i kreatywnej zabawy na świeżym powietrzu. Wysokość 169 cm i szerokość 308 cm sprawiają, że konstrukcja jest przestronna, a jednocześnie stabilna i bezpieczna. Wykonana z wysokiej jakości litego drewna, gwarantuje trwałość i odporność na warunki atmosferyczne, zachowując naturalny, rustykalny wygląd.
Domek stanowi centralny punkt placu zabaw, wyposażony w platformę na wysokości 90 cm, która zachęca do wspinaczki i rozwijania sprawności motorycznej. Zintegrowana zjeżdżalnia o długości 174 cm i szerokości 38 cm zapewnia dynamiczne zjechanie, które przynosi dzieciom mnóstwo radości. Dwie huśtawki pojedyncze, wykonane z wytrzymałego polipropylenu, o wymiarach 32,5 x 22 x 112,5 cm, umożliwiają jednoczesną zabawę dwóch dzieci, max. obciążenie do 45 kg każda.
Plac zabaw posiada przemyślane barierki, które chronią przed upadkiem, a solidne wsporniki w kształcie litery A zapewniają stabilność. Obciążenie maksymalne 45 kg czyni go odpowiednim dla kilku dzieci jednocześnie, a waga produktu wynosząca 34,85 kg świadczy o solidnej konstrukcji. Montaż jest prosty dzięki dołączonej instrukcji, a produkt można bezpiecznie użytkować na zewnątrz, pod warunkiem odpowiedniego mocowania kotwami (sprzedawane osobno).
Ten drewniany plac zabaw to inwestycja w zdrowy rozwój i radosną zabawę, która buduje wspomnienia na długie lata. To idealne rozwiązanie dla rodziców, pragnących zapewnić dzieciom bezpieczne, kreatywne miejsce do zabawy w ogrodzie, które wspiera ich rozwój motoryczny i społeczne umiejętności.