Ożyw swoją przestrzeń na każdą okazję dzięki wyjątkowym świderkom wiszącym „Szampański Nowy Rok” marki Enter-Tom. Zestaw obejmuje 6 sztuk o długości 60 cm, które wprowadzą elegancką atmosferę i dodadzą blasku każdemu wydarzeniu. Idealne na uroczystości, bale, imprezy okolicznościowe czy domowe spotkania, zarówno w wersji eleganckiej, jak i uniwersalnej. Czarny kolor świderków stanowi doskonałe tło dla złotych akcentów, podkreślając wyjątkowość chwili i tworząc efektowną dekorację.
Wykonane z mocnego, sztywnego papieru i brystolu, zapewniają trwałość i estetyczny wygląd. Łatwo i szybko zawiesisz je na dowolnym miejscu – suficie, lampie, haczyku czy żyłce, korzystając z dużego plastikowego oczka na górze każdego świderka. Konstrukcja umożliwia rozciągnięcie do około 60-70 cm, co pozwala na tworzenie efektownych kompozycji przestrzennych.
Produkt marki Enter-Tom to uniwersalna dekoracja, która pasuje zarówno na specjalne okazje, jak i na codzienne przyjęcia, dodając im wyjątkowego charakteru. Dzięki starannemu wykonaniu i eleganckiemu designowi, świderki w kolorze czarnym z złotymi akcentami stanowią nieodzowny element aranżacji, podnosząc nastrój i tworząc niezapomnianą atmosferę. To idealny wybór dla osób ceniących styl i funkcjonalność w dekoracji wnętrz.