Body dla noworodków z długim rękawkiem to połączenie funkcjonalności, bezpieczeństwa i uniwersalnego stylu, które spełni oczekiwania każdego rodzica. Wykonane z wysokiej jakości 98% bawełny i 2% poliestru, zapewnia naturalną miękkość i trwałość, co jest kluczowe dla delikatnej skóry niemowląt. Czarny kolor sprawia, że body jest praktyczne w codziennym użytkowaniu i łatwo dopasuje się do różnych zestawów.
Produkt przeznaczony dla dzieci od 1 miesiąca życia, w rozmiarze 56, idealny na sezon jesienny, zimowy, wiosenny i letni. Długi rękaw o długości 17 cm chroni maluszka przed chłodem, zapewniając komfort w chłodniejsze dni. Całkowita długość body to 35 cm, a szerokość pod pachami wynosi 19 cm, co gwarantuje odpowiednią przestronność i swobodę ruchów. Zapięcie na zatrzask ułatwia szybkie i bezpieczne przewijanie, eliminując stres i ułatwiając pielęgnację.
Certyfikat Bezpieczny dla dziecka potwierdza, że produkt przeszedł rygorystyczne testy, spełniając wyśrubowane normy bezpieczeństwa. Body bez wzoru i bez bajkowego motywu stanowi uniwersalny wybór, pasujący zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. To niezawodny element garderoby, który łączy wygodę, bezpieczeństwo i praktyczność, gwarantując, że maluszek czuje się komfortowo i wygląda stylowo każdego dnia.