Oferujemy kolorowe i bezpieczne kółko do pływania dla dzieci marki Tropic, które spełnia normy CE, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości. Produkt został zaprojektowany z myślą o najmłodszych miłośnikach wodnych przygód, oferując atrakcyjny różowy kolor, który zachęca do zabawy i nauki pływania. Kółko posiada średnicę 75 cm po napompowaniu, co zapewnia odpowiedni komfort i stabilność dla dzieci od 3 lat, które już potrafią siedzieć samodzielnie i są pod stałym nadzorem dorosłych.
Wykonane z trwałego, wysokiej jakości PVC, odpornego na przetarcia i uszkodzenia, kółko gwarantuje długotrwałe użytkowanie zarówno podczas wakacyjnych wyjazdów, jak i codziennych zabaw nad jeziorem, morzem czy w basenie. Solidne, ergonomiczne uchwyty po bokach zwiększają bezpieczeństwo, umożliwiając dzieciom pewne trzymanie się w wodzie i ucząc je stabilności. Szybkie pompowanie i spuszczanie powietrza pozwala na szybkie przygotowanie do zabawy oraz wygodne przechowywanie po zakończeniu aktywności.
Kółko Tropic posiada certyfikat CE, co potwierdza spełnienie europejskich norm bezpieczeństwa. Idealne do nauki pływania, relaksu i wodnych zabaw, dodaje atrakcyjności każdemu wyjazdowi nad wodę. Dzięki żywym kolorom i solidnej konstrukcji, stanowi niezawodny wybór dla rodziców chcących zapewnić dzieciom bezpieczną i radosną wodną rozrywkę. To akcesorium, które łączy funkcjonalność z estetyką, zapewniając dzieciom niezapomniane chwile pełne uśmiechu i wodnej frajdy.