Gumowy skoczek Sun Baby Jednorożec – biały, bezpieczny i pełen radości dla dzieci od 3 lat. Marka Sun Baby stworzyła produkt, który łączy w sobie zabawę, rozwój motoryczny i bezpieczeństwo, zapewniając dzieciom mnóstwo energicznej aktywności. Wykonany z wysokiej jakości, nietoksycznej gumy spełniającej europejskie normy CE, jest odporny na intensywne użytkowanie, co czyni go idealnym towarzyszem zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu.
Skoczek waży 1,45 kg i został zaprojektowany z myślą o stabilności i bezpieczeństwie najmłodszych. Jego wyprofilowana konstrukcja gwarantuje pewne i bezpieczne podskoki, a miękkie, wystające elementy ułatwiają chwyt i manipulację. Dzięki temu, dzieci od 3. roku życia mogą samodzielnie korzystać z zabawki, rozwijając przy tym równowagę, koordynację rąk i nóg oraz wzmacniając mięśnie. To narzędzie wspierające prawidłowy rozwój motoryczny, doceniane przez pediatrów i terapeutów.
Skoczek jest łatwy w utrzymaniu czystości – wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką, co czyni go praktycznym wyborem na co dzień. Jego biały kolor i minimalistyczny design sprawiają, że pasuje do każdego wnętrza i stylu zabawy. Bez ruchomych części, odporny na intensywne traktowanie, gwarantuje długotrwałą radość i bezpieczeństwo. Idealny dla chłopców i dziewczynek, którzy chcą spędzać czas na aktywnej zabawie, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności motoryczne. To inwestycja w zdrowie, ruch i beztroskę każdego malucha.