Body dziecięce z falbanką „Ale szok mam już rok” w rozmiarze 80 cm to doskonały wybór dla chłopców i dziewczynek od 12 miesiąca życia. Wykonane w 100% z miękkiej, wysokiej jakości bawełny, zapewniają komfort noszenia przez cały dzień. Czerwony kolor z dominującymi napisami przyciąga uwagę i dodaje energii małym użytkownikom, idealnie pasując na uroczystości urodzinowe oraz codzienne spacery.
Body zostało wyposażone w długi rękaw, co pozwala na użytkowanie nawet w chłodniejsze dni, a zatrzaski w części między nóżkami ułatwiają szybkie i wygodne przebieranie. Bezpieczne zapięcia na napy gwarantują trwałość i łatwość użytkowania, a certyfikat OEKO-TEX potwierdza, że materiał jest wolny od szkodliwych substancji, co jest kluczowe dla delikatnej skóry dziecka.
Praktyczny i funkcjonalny, body idealnie dopasowuje się do ciała, nie krępuje ruchów i zapewnia pełną swobodę podczas zabawy i snu. Uniwersalny design z napisem, który nie spiera się po praniu, sprawia, że body zachowuje swój wygląd na długo. To produkt polski, stworzony z dbałością o każdy detal, gwarantujący najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Doskonała propozycja dla rodziców, którzy szukają wygodnej i stylowej odzieży dla swojego malucha.