bez marki
· EAN: 678814322894
Dwuwarstwowe pudełko z biżuterią Organizator do przechowywania GI
78,61 zł
Najważniejsze
- Kolor
- wielokolorowy
- Marka
- bez marki
- Materiał
- inny
Dwuwarstwowe pudełko z biżuterią to idealne rozwiązanie dla osób ceniących porządek i funkcjonalność. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewnia trwałość i estetykę na długi czas użytkowania. Jego wielokolorowa powierzchnia dodaje uroku i ułatwia szybkie zidentyfikowanie przechowywanej biżuterii, eliminując konieczność przeszukiwania wielu opakowań. Pudełko zostało zaprojektowane z myślą o skutecznym organizowaniu różnorodnych ozdób, od pierścionków i kolczyków po naszyjniki i bransoletki.
Dwuwarstwowa konstrukcja umożliwia podział na sekcje, co pozwala na precyzyjne sortowanie i ochronę delikatnych elementów, minimalizując ryzyko zarysowań czy zgubienia. Kompaktowe wymiary sprawiają, że pudełko zmieści się na każdej półce, w szufladzie czy toaletce, nie zajmując przy tym dużo miejsca. To praktyczne rozwiązanie nie tylko organizuje biżuterię, ale także stanowi elegancki element dekoracyjny wnętrza.
Brak marki na opakowaniu podkreśla uniwersalność produktu, który można dopasować do różnych stylów aranżacji. Idealny dla osób ceniących funkcjonalność, estetykę i porządek w codziennym życiu. Dzięki temu organizerowi biżuteria zawsze będzie pod ręką, uporządkowana i gotowa do noszenia, co znacząco ułatwia codzienne stylizacje.
Specyfikacja techniczna
| Kolor | wielokolorowy |
| Marka | bez marki |
| Materiał | inny |
Nowości
Najnowsze produkty.
Najpopularniejsze
Bestsellery kategorii.
Sprawdź również