Yookidoo zabawka do kąpieli kwiatek i ślimak z konewką to wielokolorowy zestaw, który zamienia codzienną kąpiel w fascynującą przygodę. Przeznaczony dla dzieci od 18 miesięcy, idealnie wspiera rozwój motoryki dużej oraz wyobraźni, jednocześnie zapewniając godziny wodnej zabawy. Zabawka ma wymiary 34 cm szerokości, 23 cm wysokości i 9 cm głębokości, co czyni ją wygodną do manipulacji i łatwą do przenoszenia w łazience czy wannie. Wykonana z trwałego, bezpiecznego plastiku, odpornych na wodę i uszkodzenia, gwarantuje długotrwałe użytkowanie.
Akcesorium składa się z uroczych motywów kwiatka i ślimaka, które zachęcają do kreatywnej zabawy. Do zestawu dołączona jest konewka, która umożliwia podlewanie roślinek wodnych, co uruchamia interaktywne reakcje wodne — woda spływa, a elementy mechaniczne poruszają się, pobudzając ciekawość dziecka. Zabawa w podlewanie pomaga dzieciom zrozumieć podstawowe zasady fizyki i hydrodynamiki, rozwija zdolności manualne i koordynację ręka-oko.
Zabawka jest wyposażona w przyssawki, które można mocować na wannie lub płaskiej powierzchni, zapewniając stabilność podczas zabawy. Wielokolorowa kolorystyka przyciąga uwagę i stymuluje rozwój wzrokowy. Oferuje nie tylko świetną rozrywkę, ale także edukacyjne wartości, wspierając naukę poprzez zabawę. Yookidoo kwiatek i ślimak z konewką to doskonały wybór dla rodziców, którzy chcą, aby codzienna kąpiel była pełna radości, nauki i kreatywności.