Przedstawiamy innowacyjną drabinkę toaletową dla dzieci w kolorze różowym, która łączy funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort w jednym produkcie. Idealna dla maluchów w wieku od 1 do 7 lat, umożliwia samodzielne korzystanie z toalety, wspierając rozwój niezależności i pewności siebie. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak trwałe tworzywa PP, TPE oraz formowana poduszka PU, ta drabinka jest odporna na ścieranie, uderzenia i długo zachowuje swój pierwotny wygląd, nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Solidna konstrukcja oparta na stabilnym, trójkątnym układzie i wzmocnionej podstawie zapewnia nośność do 100 kg, co czyni ją bezpiecznym wyborem dla dzieci w różnym wieku i o różnej wadze. Poszerzone, antypoślizgowe pedały oraz podłokietniki na siedzisku gwarantują dziecku stabilność i bezpieczeństwo podczas korzystania. Miękkie, wodoodporne siedzisko pokryte jest komfortową poduszką PU, która zapewnia wygodę i chroni delikatną skórę malucha.
Uniwersalność tego produktu polega na możliwości jego wykorzystania nie tylko jako pomoc do toalety, ale także jako stopień do wyższych miejsc, takich jak umywalki czy blaty. Jego lekka konstrukcja (waży jedynie 2,19 kg) oraz możliwość składania ułatwiają przenoszenie i przechowywanie. Drabinka jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców ceniących funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetykę, wspierając rozwój samodzielności dziecka w domowej łazience.