Dwie sztuki czarnych metalowych akcesoriów dekoracyjnych w formie części anteny, przeznaczonych do samochodów RC w skali 1/10. Produkt wykonany z wysokiej jakości plastiku, zapewniającego trwałość i estetykę na długi czas użytkowania. Idealnie pasują do modeli takich jak Traxxas, HSP, Redcat, Tamiya, Axial, SCX10, D90, HPI i innych w tej samej skali, dodając pojazdom realistycznego wyglądu i podkreślając ich autentyczność.
Każda sztuka ma długość 260 mm, a ich czarny kolor stanowi eleganckie uzupełnienie wizualne modeli RC. Akcesoria są łatwe w montażu, co pozwala na szybkie i wygodne dodanie detali bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi. Dzięki solidnej konstrukcji i starannemu wykonaniu, zapewniają stabilność i odporność na uszkodzenia podczas jazdy w terenie.
Produkt jest przeznaczony dla entuzjastów modelarstwa, którzy pragną zwiększyć realizm i atrakcyjność swoich pojazdów RC. Zestaw obejmuje dwie sztuki anten, a w komplecie znajdują się również śruby ułatwiające montaż. To niezawodne rozwiązanie dla osób ceniących wysoką jakość oraz estetykę, które chcą wyróżnić swoje modele na tle innych. Zastosowanie tych akcesoriów pozwala na spersonalizowanie i podkreślenie indywidualnego stylu pojazdu, podnosząc poziom satysfakcji z hobby.