Długopis do tabletu dla dzieci Appen Pisak Magic marki Giochi Preziosi to innowacyjne narzędzie, które łączy zabawę z edukacją już od 4. roku życia. Wykonany z trwałego plastiku, zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas użytkowania, a jego biały kolor sprawia, że jest atrakcyjny dla najmłodszych. Produkt o wysokości 12 cm jest lekki – waży jedynie 0,2 kg, co ułatwia trzymanie i korzystanie nawet przez młodsze dzieci. Długopis jest certyfikowany zgodnie z normą CE, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.
Uniwersalny pisak do tabletów i smartfonów nie wymaga baterii, co czyni go wygodnym i niezawodnym narzędziem do nauki i zabawy. Dzięki precyzyjnemu rysikowi dzieci mogą tworzyć cienkie i grube linie, zmieniając ich grubość poprzez siłę nacisku. To pozwala na rozwijanie zdolności manualnych, wyobraźni i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Produkt obsługuje aplikacje edukacyjne, które oferują różnorodne narzędzia do kolorowania, gotowe kolorowanki oraz gry naukowe, w tym naukę pisania liter i cyfr.
Długopis Appen Pisak Magic to idealne rozwiązanie na podróż, do domu czy szkoły, zapewniając dzieciom rozrywkę i edukację w jednym. Funkcja joysticka umożliwia także korzystanie z gier ruchowych, co wspiera rozwój motoryki dużej. Dzięki temu urządzeniu dzieci mogą rozwijać kreatywność, uczyć się poprzez zabawę i czerpać radość z tworzenia własnych dzieł. To nie tylko narzędzie do pisania, lecz kompleksowy system edukacyjny, który inspiruje i angażuje najmłodszych na każdym kroku.