Farby plakatowe tempera Primo o pojemności 500 ml w zestawie 6 sztuk to doskonałe rozwiązanie dla małych artystów, zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Charakteryzują się intensywnymi, żywymi kolorami, które przyciągają uwagę i inspirują do twórczej zabawy. Wysoka zawartość barwnika gwarantuje doskonałe krycie powierzchni już przy pierwszym malowaniu, co pozwala na szybkie i satysfakcjonujące efekty. Dzięki możliwości rozcieńczania wodą, dzieci mogą eksperymentować z odcieniami i tworzyć własne, unikalne kolory, rozwijając zdolności manualne i wyobraźnię.
Farby Primo są łatwe w rozprowadzaniu na różnych powierzchniach takich jak papier, tektura, drewno, szkło czy glina, co czyni je uniwersalnym narzędziem do nauki i zabawy. Ich wielowarstwowa technika malowania pozwala na tworzenie efektownych dekoracji, a dzięki dobrej przyczepności mogą być używane zarówno w domu, jak i w szkole. Produkt jest bezpieczny dla dzieci od 3 lat, a jego zmywalność z większości tkanin ułatwia sprzątanie po kreatywnej sesji.
Zestaw o łącznej pojemności 3000 ml zapewnia długotrwałe użytkowanie, wspierając rozwój artystycznych talentów najmłodszych. Farby Primo to gwarancja wysokiej jakości, bezpieczeństwa i nieograniczonych możliwości twórczych dla dzieci, które chcą wyrazić siebie poprzez kolor.