Dyskietki z kosmicznymi historiami Toysimply to wyjątkowy dodatek do latarki projekcyjnej, stworzony z myślą o dzieciach powyżej 3 roku życia. Opakowanie zawiera cztery wymienne dyskietki, każda z nich prezentuje osiem kolorowych obrazków, które można wyświetlać na ścianie lub suficie. Dzięki temu mali odkrywcy mogą zgłębiać tajemnice wszechświata w wyjątkowo angażujący sposób, bez konieczności korzystania z ekranów, co sprzyja zdrowej i kreatywnej rozrywce.
Każda dyskietka to tematyczna opowieść, która w prosty, a jednocześnie edukacyjny sposób wprowadza dzieci w fascynujący świat kosmosu. Tematy obejmują konstelacje, układ słoneczny, fazy księżyca, zaćmienia czy misje kosmiczne z udziałem astronautów i sond. Kolorowe ilustracje pobudzają wyobraźnię i wspierają rozwój uwagi oraz ciekawości poznawczej, zachęcając do zadawania pytań i odkrywania nowych faktów.
Zestaw zawiera także kolorową broszurę w języku czeskim, zawierającą instrukcje i opisy historii, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym dla młodych badaczy. Dyskietki są kompatybilne wyłącznie z latarką projekcyjną Toysimply, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo i optymalną jakość wyświetlanego obrazu. To idealny wybór dla rodziców, którzy pragną wspierać rozwój wyobraźni i wiedzy swoich dzieci, tworząc niezapomniane chwile pełne nauki i zabawy.