Odkryj niezwykły zestaw CREATE it Mega do makijażu i manicure w eleganckiej walizce DELUXE, który zachwyci każdą młodą stylistkę. Zestaw stworzony z myślą o dzieciach od 6. roku życia, spełnia normy bezpieczeństwa CE i EN 71, co gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Wielokolorowa walizka o wymiarach 34,80 cm szerokości i 26,80 cm wysokości została wykonana z trwałej tkaniny, zapewniającej odporność na codzienne użytkowanie.
W środku znajduje się bogaty wybór akcesoriów do makijażu i pielęgnacji paznokci, które pozwalają na tworzenie własnych stylizacji i rozwijanie kreatywności. Komplet zawiera ponad 20 elementów, takich jak lakiery do paznokci, cienie do powiek, pędzelki, a także narzędzia do manicure, wszystko starannie dopasowane do potrzeb młodych entuzjastów. Zestaw jest lekki — waży jedynie 0,1 kg, co ułatwia przenoszenie i przechowywanie.
Zawartość zestawu została zaprojektowana tak, aby sprzyjać rozwijaniu wyobraźni, zdolności manualnych oraz poczucia estetyki. Zabawa w salon piękności to nie tylko świetna rozrywka, ale także nauka cierpliwości i precyzji. Całość zabezpieczona jest przed dostępem dziecięcych rączek, a nadzór dorosłego jest zalecany podczas użytkowania.
Stwórz niezapomniane chwile z zestawem CREATE it Mega – idealnym prezentem dla kreatywnych dzieci, które uwielbiają eksperymentować z wyglądem i wyrażać siebie w wyjątkowy sposób. Solidna walizka z funkcjonalnymi przegródkami zapewnia porządek i wygodę, a jej wielokolorowy design przyciąga uwagę i dodaje energii każdej zabawie.