Uwielbiasz zakupy internetowe?

Od teraz wszystkie zamówienia złożone poprzez stronę Pati i Maks możesz odebrać w sklepie stacjonarnym w Poznaniu przy ul. Polnej 40.JAK TO DZIAŁA? 

1. Złóż zamówienie poprzez stronę patiimaks.pl i wybierz opcję Odbiór osobisty (opcja dostępna przy wybranych produktach)

2. Poczekaj na informację e-mail o zrealizowaniu zamówienia (czas przygotowania i skompletowania to ok. 24 h) 

3. Przyjdź lub przyjedź do sklepu w Poznaniu przy ul. Polnej 40

4. Odbierz zamówienie i ciesz się swoimi zakupami! W JAKICH GODZINACH MOGĘ ODEBRAĆ SWOJE ZAMÓWIENIE?

Swoje zamówienie odbierzesz od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-17:00 ILE CZASU MAM NA ODEBRANIE ZAMÓWIENIA?

Na odbiór zamówienia masz 3 dni. Po tym czasie odbiór nie będzie możliwy, a produkty wrócą do magazynu. DLACZEGO MUSZĘ CZEKAĆ NA E-MAIL O ZREALIZOWANYM ZAMÓWIENIU?

Jeżeli przyjdziesz lub przyjedziesz do nas przed otrzymaniem informacji mailowej, może się okazać, że towar nie będzie gotowy do odbioru (towaru może nie być na naszym magazynie).CO NALEŻY OKAZAĆ PRZY ODBIORZE?

Niezbędne jest podanie numer zamówienia oraz dodatkowo adres e-mail lub imię i nazwisko, na które został zamówiony towar. ZAMÓWIŁE(A)M TOWAR NA SIEBIE, A CHCIAŁ(A)BYM, BY ODEBRALI JE MĄŻ, ŻONA, BABCIA, DZIADEK, ZNAJOMY — CZY TO MOŻLIWE?

Tak, w takim przypadku podaj im numer zamówienia, które zostało złożone. JAK BĘDZIE SPAKOWANE ZAMÓWIENIE?

Dbając o środowisko, Twoje zamówienie zostanie przygotowane bez dodatkowych opakowań. ZWROT I WYMIANA

 Jest to możliwe. Postępuj zgodnie z informacją tutaj.

Pamiętaj, że nie wymienimy Twojego towaru w sklepie podczas odbioru. Zwrot środków nastąpi na konto, z którego zostało opłacone. REKLAMACJE

Zgłoś swoją reklamację poprzez e-mail: [email protected] lub osobiście w naszych sklepach stacjonarnych.

Opisz problem oraz jeśli to możliwe dołącz zdjęcia. Nasz zespół zajmie się sprawą jak najszybciej i wróci z odpowiedzią.PARKING PATI I MAKS - WAŻNA INFORMACJA!

Klientom sklepu Pati i Maks w Poznaniu przy ul. Polnej 40 przysługuje na czas zakupów 1 godzina darmowego parkowania. Aby skorzystać z tej opcji należy niezwłocznie, wchodząc do sklepu, zarejestrować zaparkowany samochód w specjalnym systemie dostępnym obok kasy przy drzwiach wejściowych (podając numer rejestracyjny samochodu). W przypadku przekroczenia 1 godziny lub niezarejestrowania samochodu mogą zostać pobrane opłaty dodatkowe, niezależne od sklepu Pati i Maks. Po upływie 1 godziny należy skorzystać z parkomatu.  W przypadku pytań - zachęcamy do kontaktu z Doradcami Klienta.MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!

Skorzystaj z e-maila [email protected] - odpowiadamy w kolejności zgłoszeń i tak szybko, jak to możliwe